• en
 • nevet-img nevet-img

  תפיסת השותפות שלנו

  תפיסת השותפות שלנו נבנתה לאורך שנות הפעילות ומושתתת על ההבנה שהאחריות לתקציב הדרוש למימוש המטרות היא משותפת לחברה האזרחית, לרשויות המקומיות ולרשתות החינוך, שאחראיות בפועל על בתי הספר. זה לא היה כך תמיד. בפרקים הקודמים של ההתנהלות שלנו, נהגנו לתקצב את כל עלויות הסנדוויץ' מכספי התורמים שלנו. לאורך השנים, התגבשה ההבנה שהאחריות היא לא רק של התורמים, כי אם אחריות משותפת יחד עם הרשתות המקומיות ורשתות החינוך, האחראיים על חינוך ילדינו.


  הגענו להישג מרשים: חלוקה שווה של האחריות הכספית בין התורמים לבין השותפים.

   

  היום נמצאים איתנו תורמים שהולכים איתנו כברת דרך של שנים תודות לאמון ולבטחון שנבנה בינינו. ביניהם תורמים מהמגזר העסקי, קרנות פילנתרופיות מהארץ ומהעולם, אנשים רבים מהציבור הישראלי שמתחברים לעשייה שלנו.

   

  כמו כן, נמצאים איתנו שותפים מרשויות החינוך והרשתות המקומיות, האחראים על קהילות הילדים ובני הנוער במערכת החינוך, אשר בחרו לשתף פעולה עם נבט כיוון שהבינו את החשיבות של הפעילות שלנו בבית הספר ועד כמה היא משפיעה על הילדים.

   

  תורמים ושותפים, תודה על האמון שלכם! אנו מצליחים במשימה שלנו לאורך השנים, בזכות האמון והתמיכה שלכם.

  תקוותנו היא להגדיל את קהילת השותפים והתורמים שלנו, כך שנוכל לתת בטחון תזונתי בכל בית ספר בארץ.

  ‏50% מהעלות
  תורמי נבט

  • חברות מסחריות

  • תורמים פרטיים

  • קרנות פילנתרופיות

  • הציבור הרחב

  ‏50% מהעלות
  שותפים

  • רשתות חינוך

  • רשויות מקומיות

  • משרדי ממשלה

  • בתי ספר

  התורמים שלנו

  קבוצת ישרכארט
  trans innovation group
  wix
  שותפות קרית גת לכיש
  abbvie
  יד אלי אוכל לכל ילד
  MINNEAPOLIS
  Erdi Foundation
  ביטוח ישיר
  John Deere
  Jewish Federation
  google
  ebay
  סלקום
  Perion
  עיגול לטובה
  Spectronix
  קרן יהל
  הראל ביטוח ופיננסים
  בנק יהב

  השותפים שלנו

  ברנקו וייס
  בא7שבע
  עריית תל אביב
  עריית יקנעם
  עריית שדרות
  עריית רעננה
  נשר
  עיריית ראשון לציון
  נעמת
  דרכא
  אורט
  עתיד
  רשת אמי"ת
  עכו
  קבוצת עמל
  משרד החינוך

  תכניות ההתנדבות שלנו למגזר העסקי

  • אמץ בית ספר

   אמץ בית ספר

   במסגרת שיתוף הפעולה תאמצו בית ספר שקרוב למשרדי החברה ותכינו עבורו את הכריכים על בסיס שבועי. הכנת הכריכים יכולה להיות בין יום לחמישה ימים בשבוע לבחירתכם. לאחר הכנת הכריכים, יהיה צורך בשינוע הכריכים לבית הספר לפני ארוחת העשר.

  • בוקר של הנאה ונתינה

   בוקר של הנאה ונתינה

   ביום זה נגיע אליכם למשרדים מוקדם בבוקר ונכין כמות גדולה של כריכים עבור כל בתי הספר שאנו פועלים בהם באזורכם. לאחר מכן, נשנע את הכריכים לבתי הספר לפני ארוחת העשר. ניתן לעשות יום אחד בשנה, או מספר ימים לבחירתכם.

  • לא על הלחם לבדו

   לא על הלחם לבדו

   במסגרת שיתוף הפעולה תאמצו בית ספר שקרוב למשרדי החברה. שיתוף הפעולה יכלול תמיכה בתלמידי בית הספר הנזקקים לכריכים ע"י אספקה סדירה של כריכים עבורם ובמקביל אימוץ כיתה בבית הספר לשעה שבועית שבה התלמידים יגיעו למשרדי החברה ועובדי החברה יחנכו אותם במסגרת פרטנית (אחד על אחד) במקצוע המתמטיקה או האנגלית, כשהם מלווים פיזית ומקצועית.

  • אורזים יחד

   אורזים יחד

   פעילות זו מתאימה לארגונים/חברות המעוניינות להתנדב במסגרות צוותיות (עד 8 עובדים) מחוץ למשרדי החברה. ביום זה יגיעו בשעות הבוקר צוות עובדים למחסן הלוגיסטי של נבט הממוקם ברעננה ויארזו מוצרי מזון לבתי הספר המשתתפים בפרויקט בכל הארץ. עבודה צוותית, מגבשת ומהנה של כשעה וחצי – יש צורך להצטייד בבגדים חמים!

  סיפורי התורמים והשותפים שלנו

  קבוצת ביג תומכת בעשייה חברתית אשר מעניקה לילדים ונוער בפריפריה כלים, מסגרת תומכת, והזדמנות שבכוחה לשפר את האפשרויות שיעמדו בפניהם בעתיד. אנו מוצאים חשיבות בתמיכה בנבט מתוך ההבנה כי ילד רעב יתקשה להשתלב ביום הלימודים ואנו מאמינים כי התמיכה שנבט מציעה תאפשר לו לעשות זאת על הצד הטוב ביותר

  הילדים הם העתיד שלנו והחינוך הוא הביטוח לעתידם.
  קבוצת הראל ביטוח ופיננסים חרטה על דגלה את נושא המחויבות החברתית ואנו גאים לתרום ולתמוך בעמותת "נבט". במסגרת שיתוף הפעולה של קבוצת הראל ביטוח ופיננסים עם נבט מתאפשר לנו לקחת חלק בדאגה לצורך הבסיסי ביותר – מזון. כאשר בסיס זה מסופק אפשר להתפתח ולהצליח בתחומים נוספים

  איביי ענקית המסחר האלקטרוני הבינלאומית אשר נוסדה בשנת 1995 מחברת בין אנשים מכל העולם למכור ולקנות וכן להעניק לקהילה.
  באיביי ישראל דוגלים בנתינה לקהילה כחלק מהפילוסופיה החברתית של הארגון, ולשם כך פועלים במספר זירות חברתיות שעיקרן הוא ליווי ועזרה לצעירים ובני נוער בתחומי המדעים והטכנולוגיה וכן תמיכה בפעילויות חברתיות עבור אוכלוסיות מוחלשות.

  מאפיית ברמן רואה בשיתוף הפעולה עם נבט חיבור טבעי המעניק לחברה ולעובדיה את הזכות לעזור ולתרום במוצר בסיסי המסמל את המזון החיוני, ההכרחי והעיקרי כמעט בכל בית בישראל. אחריות חברתית וחיבור לקהילה הם נר לרגלי הנהלת החברה והינם ערכים המובילים את בעליה לאורך שנות דור.

  פריון מחויבת להשפעה חברתית חיובית ולאפשר לעובדינו הזדמנות להתנדב ולתרום לקהילה. בכל שבוע, תלמידים מבית ספר בחולון מגיעים למשרדי פריון ומקבלים שיעורים מעובדינו. התלמידים לומדים לא רק לשפר את כישורי המתמטיקה שלהם, אלא גם להכיר את סביבת העבודה ביומיומית של חברת הייטק. פריון גאה לשתף פעולה עם נבט כדי לספק כריכים לתלמידים רבים כך שיוכלו להתרכז בלימודיהם לקראת עתיד טוב יותר.

  כנדבך תומך לעשייה העסקית WIX פועלת גם בגזרה החברתית לקידום מעורבות ותמיכה בקהילה, לאוכלוסיות שונות לצרכים מגוונים.
  אנו גאים להיות שותפים לעשייה של ארגון נבט ולאפשר לעובדינו להירתם לעשייה ולדאוג לעתיד ילדי ישראל.

  nevet-img

  הפעילות שלנו

  חברת ביטוח ישיר תורמת לקהילה

  חברת ביטוח ישיר תורמת לקהילה

  עובדי ביטוח ישיר מכינים במהלך כל שנת הלימודים כריכים לבתי ספר בצפון ובמרכז עבור תלמידים נזקקים

  יום התנדבות עם עובדי חברת פיריון

  יום התנדבות עם עובדי חברת פיריון

  חברת Perion תומכת בפעילות נבט ופועלת זה מספר שנים עם תלמידים נזקקים באיזור המרכז. בפעילות זו, הכינו עובדי החברה כ-400 כריכים עבור בתי ספר באיזור ראשון לציון.

  חברת הראל פועלת למען הקהילה

  חברת הראל פועלת למען הקהילה

  חברת הראל מאמצת מזה מספר שנים בתי ספר באיזור בני ברק, כאשר עובדי החברה המתנדבים מכינים לאורך כל שנת הלימודים, מדי יום, מאות כריכים לארוחת עשר עבור תלמידים בבתי ספר אלו.

  עובדי eBay אורזים מוצרים עבור תלמידים נזקקים בכל רחבי הארץ

  עובדי eBay אורזים מוצרים עבור תלמידים נזקקים בכל רחבי הארץ

  עובדי חברת eBay בפעילות התנדבותית במרלו"ג נבט ברעננה - חברת eBay מאמצת מזה מספר שנים בית ספר בנתניה ועובדי החברה מתנדבים באריזת מוצרים עבור בתי הספר והכנת כריכים במהלך שנת הלימודים.

  עובדי חברת John Deere פועלת למען הקהילה באיזור בית שאן

  עובדי חברת John Deere פועלת למען הקהילה באיזור בית שאן

  עובדי חברת John Deere מאמצים בתי ספר באיזור בית שאן. בפעילות זו הכינו עובדי החברה מאות כריכים עבור בתי ספר באיזור. הפעילות בשיתוף ארגון "מתן משקיעים בקהילה"

  יום התנדבות עם עובדי סלקום

  יום התנדבות עם עובדי סלקום

  עובדי חברת סלקום בפעילות התנדבותית הכינו כ-400 כריכים עבור בתי ספר באיזור השרון.

  רוצים להתנדב אצלנו ולהעניק לילדים ארוחה?

  אנו מזמינים חברות וארגונים הרוצים להצטרף לעשיה שלנו למלא את הטופס ואנו ניצור קשר בהקדם

   nevet-img

   אלפי ילדים בישראל מחכים שתעניקו להם
   ארוחה מזינה ובריאה

   לתרומה >>